Lokalizacja, Borek Stary 337, 36-020 Tyczyn
17 229 80 87
borekstary.par@gmail.com

Radio Maryja

Grupa ta utożsamia się z programem i zadaniem Radia Maryja i TV Trwam. Pragniemy pomagać ludziom w odnalezieniu Boga, krzewieniu patriotyzmu i wartości narodowych przekazanych nam przez naszych przodków. Naczelnym naszym hasłem, które nam przyświeca to; „ BÓG – HONOR – OJCZYZNA”.
Radio „Maryja”, jest rozgłośnią niezależną i to jest jego największa wartość. Nie mając innych środków utrzymania, poza ofiarami słuchaczy – potrzebuje naszego wsparcia finansowego i modlitewnego, aby mogło nadal istnieć i rozwijać się. Dlatego jednym z fundamentalnych spraw Koła Przyjaciół jest wspieranie rozgłośni i wszystkich dzieł powstałych wokół niej – ofiarami słuchaczy, sympatyków oraz czujących sercem potrzeby tego co jest katolickie.
„Maryja” i TV „Trwam” – służy Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie. Wykorzystuje nowoczesne środki przekazu, pragnąc nieść ludziom Dobra Nowinę, w nurcie nowej ewangelizacji, by prawda o Jezusie Chrystusie – Odkupicielu świata dotarła, aż po krańce ziemi.

Koło Przyjaciół Radia Maryja w naszej parafii spotyka się w ostatnią środę miesiąca na Mszy świętej i wspólnym spotkaniu.

Przewodniczącą Koła jest p. Irena Kępa
Opiekę duchową nad grupą sprawuje Proboszcz ks. Roman Słota.

 

 

Skip to content