Lokalizacja, Borek Stary 337, 36-020 Tyczyn
17 229 80 87
borekstary.par@gmail.com

Intencje

                  

          BOREK STARY

 

VI Niedziela Wielkanocy: 9 maja

  7.00 – +Stanisław (m) i Danuta Bieniek

  9.00 – +Czesław (m) Bała (10 r.)

10.00 – +Kazimierz Baran – od syna Mirosława     (Int.  z Woli)

11.00 – +Stanisław (m), Zdzisław (m) Szpala – od Elżbiety

16.00 – +Stanisław (m) i Stanisława (k) Koń

 

Poniedziałek: 10 maja

  6.30 – +Edmund Chlebek (gr. 10)

18.00 – +Stanisław (m) Malski

18.00 – +Eugeniusz Gonek – od szwagierki z Szebni

   Poza parafią – +Janina

 

Wtorek: 11 maja     

  6.30 – +Edmund Chlebek (gr. 11)

18.00 – +Sławomir Inglot – od brata Damiana z żoną

 18.00 – +Kazimiera (k) Sowa (10 r.) i Ludwik (m) Sowa (30 r.)

   Poza parafią – +Janina

 

Środa: 12 maja 

  6.30 – +Edmund Chlebek (gr. 12)

18.00 – +Helena Janda – od Janusza

   Poza parafią – +Janina

 

Czwartek: 13 maja  

  6.30 – +Anna Wielgos od męża 

  6.30 – +Henryk Rabczak – od przyjaciół córki Małgorzaty

18.00 – +Łukasz Walas – od Krzysztofa Socha z rodziną

 

Piątek:  14 maja – Święto św. Macieja, Apostoła 

  6.30 – +Zdzisław (m) Pluta (1 r.) – od brata Mieczysława z żoną

  6.30 – +Kazimierz Baran – od swatowej Danuty

18.00 – +Augustyn Trojanowski i zmarli z rodziny Trojanowskich

 

Sobota: 15 maja    

  6.30 – +Kazimierz Baran – od Renaty i Ryszarda Motuła

  6.30 – +Henryk Rabczak – od koleżanek córki Wiesi z ZUS

18.00 – +Bogumiła (k), Stanisław (m) Wepsięć, Krystyna Olech

18.00 – +Zofia i Franciszek (m) Żołnierczyk

 

Niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie: 16 maja

  7.00 – +Mirosław (m) Walas – od Krzysztofa Socha z rodziną

  9.00 – +Zdzisław (m) Pluta (1 r.) – od brata Mieczysława z żoną

10.00 – +Maria, Stanisław (m), Aniela, Bronisław Róg    (Int.  z Woli)

11.00 – Dziękczynna w 2 r. ślubu Pawła i Joanny Trzynów    z prośbą o Boże bł. dla dzieci

16.00 – +Halina Nowak

 

 

        BORÓWKI:

 

VI Niedziela Wielkanocy: 9 maja

     7.30 – +Wiktoria, Tadeusz Pluta – intencja syna Mariana z żoną

     9.30 –  Dziękczynna o Boże błogosławieństwo dla Anety w 18 rocz. urodzin z prośbą o dalsze łaski – intencja ojca chrzestnego z rodziną

11.05 (wt) g. 17.00 – + Ludwik Drzystek

12.05 (śr) g. 17.00 – + Józef Ślemp

13.05 (czw) g. 17.00 – + Henryk Filip (26 r.)

14.05 (pt) g. 17.00 – + ks. Wiesław Siwiec

 Niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie: 16 maja

         7.30 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie

         9.30 – +ks. Wiesław Siwiec

 

 

         NOWY BOREK:

 

Niedziela (09.05)  g. 8.00 – +Edmund Chlebek (gr. 9)

 Poniedziałek (10.05) g. 17.00 – +Jan Janik – od sąsiadów  

Wtorek (11.05) g. 17.00 – O zdrowie i błog. Boże w rodzinach z Róży Anastazji Bartoń

Środa (12.05) g. 17.00 – Dziękczynna z prośbą o błog. Boże dla rodziny

Czwartek (13.05) g. 17.00 – +Edmund Chlebek (gr. 13)

Piątek (14.05) g. 17.00 – +Edmund Chlebek (gr. 14)

Sobota (15.05) g. 17.00 – +Edmund Chlebek (gr. 15)

 Niedziela (16.05)  g. 8.00 – +Edmund Chlebek (gr. 16)

 

Skip to content