Jesteś tutaj

INTENCJE MSZALNE

       

           BOREK STARY

      

 

XXIX Niedziela: 18 października

  7.00 – +Jan Szura – od siostry Zofii z rodziną

  9.00 - +Antoni Przybyło – od kolegów syna Wojciecha z Firmy Komet

11.00 – +Augustyn Pękala (18 r.), Miłosz Pękala, Józefa (k) i Władysław (m) Broda

16.00 – Dziękczynna za ofiarowane łaski z prośbą o opiekę Matki Bożej   dla sióstr z Róży MB Bolesnej z Brzezówki

 

Poniedziałek:  19 października

  6.30 – +Ks. Stanisław Dziura (2 r.) – od Bogusławy i Tadeusza z rodziną

18.00 – +Czesław Bartoń (gr. 19)  – od braci z Róży

18.00 - +Zbigniew Frok – od Stanisława Kruczka

 

Wtorek: 20 października – św. Jana Kantego 

  6.30 – +Damian Dziura – od matki

18.00 – +Czesław Bartoń (gr. 20) – od chrzestnej Kazimiery z rodziną

18.00 – +Antoni Przybyło – od kolegów syna Wojciecha z firmy Komet

 

Środa: 21 października

  6.30 – +Czesław Bartoń (gr. 21) – od Anny Piech z rodziną

18.00 – +Krzysztof Kustra

18.00 – Dziękczynna z prośbą o zdrowie dla Pawła

 

Czwartek: 22 października – św. Jana Pawła II

  6.30 – +Czesław Bartoń (gr. 22) – od rodzin Kalandyków z Budziwoja

18.00 – Dziękczynna z prośbą o błog. Boże dla Marceliny

18.00 – +Krystyna Pękala – od Mazur Mieczysława z rodziną

 

Piątek: 23 października

  6.30 – +Czesław Bartoń (gr. 23) – od rodziny Tekielów

18.00– +Adolf Mazur – od wnuczki Anny z rodziną

18.00 -  +Zbigniew Frok – od koleżanek z pracy Ani

 

Sobota: 24  października – bł. Jana Balickiego

  6.30 – +Czesław Bartoń (gr. 24) – od rodziny Dudów z Hermanowej

18.00  - W intencji Miłosza w 1 r. urodzin z prośbą o błogosławieństwo dla rodziny   – od matki chrzestnej

18.00  - W intencji Ireny z okazji 1 r. urodzin z prośbą o błog. dla rodziny

18.00  - +Jan Szura – od Mariusza z rodziną

 

Niedziela: 25  października – rocznica poświęcenia kościoła 

 7.00 – +Stefan (m) Opioła (6 r.), Leokadia, Antonina, Weronika,  Maria, Edward, Jan

 9.00 – Dziękczynna w 18 r. urodzin Dominiki z prośbą  o Boże błog.

10.00 – +Czesław Bartoń (gr. 25) – od Zofii i Jana   Petronko z rodziną

11.00 – +Zbigniew, Germana (k), Józef (m), zmarli z rodziny Froków i Brzęków

16.00 – Dziękczynna w 20 rocznicę ślubu Katarzyny i Sławomira z prośbą   o zdrowie, Boże błog. opiekę MB 

 

 

BORÓWKI:

Niedziela: 18 października

 7.30 – +Bronisław (m), Agata Majchrowscy

 9.30- +Eugenia Ciura – od Józefa Jaworskiego z rodziną

  19.10 (pn) g. 17.00 - +Julia Jaworska – od wnuczki Urszuli z Szymonem

  20.10 (wt) g. 17.00 - + Julia Jaworska – od Bogumiły i Stanisława Barlików

  21.10 (śr) g. 17.00 - +Stanisława (k) Rzepa

  22.10 (czt) g. 17.00 - +Emilia Toczek

  23.10 (pt)  g. 17.00 - +Emilia Toczek

Niedziela: 25 października

  7.30 – +Józef (m) i Janina Ślemp

  9.30- +Bolesław (m),  Bogumiła ,Aniela, Albin – od rodziny Dziura

 

 

NOWY BOREK:

 Niedziela 18.10 r. g. 8.00 -  +Agata, Bogusława (k), Dominik i Edward    Kowal

  19.10 g. 17.00 - + Zdzisław Górnicki – od rodziny Bazanów

  20.10 g. 17.00 - +Agnieszka, Ludwik (m) Kuk, Eugeniusz (m), Tadeusz,   Stanisław (m) i Stanisława (k) Rysz, Tadeusz Trojanowski i zmarli z rodziny

  21.10. g. 17.00 -  +Za dusze w czyśćcu cierpiące

  22.10. g. 17.00 – +Zdzisław Górnicki – od sąsiadów Synosiów

  23.10 g. 17.00 - +Wanda, Leon, Helena

  24.10 g. 17.00 - +Zdzisław Górnicki – od Agnieszki i Grzegorza Kwaśnych

  Niedziela 25.10 r. g. 8.00 -  +Genowefa (k), Fredyna (k), Tadeusz Rybka

 

 

 WOLA:

  18.10 (ndz) godz. 11.00 - +Czesław Bartoń (gr. 18) – od rodziny Cisłów

Intencje niedzielne zapisane  na Woli zostają przeniesione do Borku Starego na g. 10.00

 

 

 

 

Parafia w Borku Starym pw. św. Piotra i Pawła